Spotkanie z przedsiębiorcami

14-05-2018

Spotkanie z przedsiębiorcami

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego organizuje spotkanie biznesowe z grupą przedsiębiorców z partnerskiego regionu - chińskiej Prowincji Hainan, reprezentujących różnorodne branże m.in.:
• turystyka, rekreacje, projekty hotelowe, inwestycje w infrastrukturę turystyczną;
• marketing, organizacja konferencji;

• przetwarzanie oraz sprzedaż diamentów i biżuterii oraz towarów luksusowych;
• produkcja i sprzedaż surowców, półproduktów oraz produktów kosmetycznych;
• usługi IT dla branży medycznej;
• produkty biologiczne, aparatura i przyrządy medyczne;
• import i eksport chińskich roślin leczniczych, produktów ochrony zdrowia, żywności, kosmetyków;
• sprzęt biurowy, produkty komunikacyjne, sprzęt ochrony środowiska, produkty cyfrowe, sprzęt CCTV;
• przemysł spożywczy (produkcja wołowiny, eksport ryb i owoców morza, przetwórstwo rybne);
• nowoczesne rolnictwo;
• sprzedaż porcelany, ceramiki, armatury sanitarnej.

Spotkanie odbędzie się dnia 22 maja 2018 r. (wtorek), o godz. 09.00 w Parku Naukowo-Technologicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego (ul. Nowy Kisielin - Syrkiewicza 6, 66-002 Zielona Góra), budynek Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniach B2B należy przesyłać do dnia 18 maja 2018 r. (piątek) do godz. 10.00 na adres e-mail: coi@lubuskie.pl
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę firmy wraz z profilem jej działalności, informację z firmami z jakich branż chcieliby Państwo podjąć współpracę oraz imię i nazwisko osoby/osób, które będą reprezentować Państwa firmę podczas spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Źródło: Urząd Marszałkowski

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2018r. poz. 450 z późn. zm.) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Sulęcińskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 r.
Więcej informacji w zakładce organizacje pozarządowe, konkurs ofert - realizacja zadania publicznego.

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.