yScalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE

10-04-2018

Cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki. Wydarzenie rozpocznie się od godziny 16:00. Miejsce: Sala Konferencyjna SOK. Współorganizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Animacji Kultury. W sobotę na naszej scenie zaprezentuje się 23 uczestników w czterech kategoriach wiekowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej współorganizatora: www.rcak.pl

abcd_2928_01

Źródło: SOK

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.