Cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE

10-04-2018

Cykl eliminacji powiatowych PRO ARTE Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki. Wydarzenie rozpocznie się od godziny 16:00. Miejsce: Sala Konferencyjna SOK. Współorganizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Animacji Kultury. W sobotę na naszej scenie zaprezentuje się 23 uczestników w czterech kategoriach wiekowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej współorganizatora: www.rcak.pl

abcd_2928_01

Źródło: SOK