Wieczór w filmowym stylu

10-04-2018

Wieczór w filmowym stylu
Za nami filmowo-muzyczny piątek z zespołem Czerwie. W godzinach przedpołudniowych odwiedzili nas uczniowie sulęcińskich szkół, dla których przygotowaliśmy seans „Pana Tadeusza" w reżyserii Ryszarda Ordyńskiego. Wieczorem spotkaliśmy się na emisji „Brzdąca" Charliego Chaplina. Zespół Czerwie odwiedził Sulęcin już po raz drugi i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni! Wybitne kino nieme w połączeniu z koncertem na żywo
to nie lada gratka dla zarówno kinomanów, jak i melomanów - niesamowite doznania audiowizualne.

Źródło: SOK