Kapsel Cross

08-02-2018

Kapsel Cross

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie na pierwszą po latach edycję Kapsel Cross. To zunifikowana przez nas odmiana popularnej gry w kapsle, która rządziła na podwórkach jeszcze kilkanaście lat temu. To prawdopodobnie jedyna taka impreza w Polsce!
Zapraszamy 24 lutego, w sobotę od godziny 15:00 na rozgrywki znane nam wszystkim z dzieciństwa.

Kapsel Cross - Mistrzostwa Gry w Kapsle
24.02.2018r. (sobota)
Start: godz. 15:00
Przyjmowanie zgłoszeń do godziny 15:30
Afterparty: 19:00
Sala Konferencyjna SOK / Klub u Bulka - afterparty
Wpisowe na turniej: 15 zł
Afterparty w Klubie u Bulka: 5 zł

Przystosowaliśmy je do warunków i rzeczywistości klubowej, nadając im widowiskowości i zachowując emocje związane ze zdrową sportową rywalizacją. Odbędzie się ona na specjalnie przygotowanym torze, czerpiącym wszystko co najlepsze z dziecięcej zabawy. Będzie więc trudna trasa, wymagające przeszkody, ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i rywalizacja, a poza tym: kilka ton piasku, międzynarodowa impreza, dodatkowy tor z myślą o najmłodszych, świetna muzyka, sportowa batalia, bardzo atrakcyjne nagrody i genialna atmosfera. Czego chcieć więcej?

Tor zostanie zaprojektowany i ustawiony w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, dzięki czemu rywalizacja zyska na oprawie - zawody przewidziane są dla zawodników od 15 roku życia, ale przygotujemy także tor dla dzieci. O oprawę muzyczną zarówno w Sali Widowiskowej jak i w Klubie u Bulka, gdzie odbędzie się poturniejowe Afterparty w karaibskich rytmach zadbają dj-e.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, ale każdy z zawodników w pakiecie startowym otrzyma: numer startowy, pamiątkowy medal oraz wstęp na Afterparty.

Wstęp jedynie na afterparty do klubu: 5 zł
Wpisowe na turniej: 15 zł

Zapisy poprzez platformę Facebook: https://web.facebook.com/KapselCross/plakat_960

Źródło: SOK

Załączniki:

Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

Zarząd Powiatu zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2018r. poz. 450 z późn. zm.) do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowej opiniującej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego Powiatu Sulęcińskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 r.
Więcej informacji w zakładce organizacje pozarządowe, konkurs ofert - realizacja zadania publicznego.

Zgłaszanie informacji o jednostkach nieodpłatnego poradnictwa

W związku z wejściem z dniem 1 stycznia 2019r. art. 8a w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej( tj. Dz.U.2017 poz. 2030) Starosta sporządza i aktualizuje listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje w szczególności:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.