LODOŁAMACZE 2013

20-05-2013

LODOŁAMACZE 2013

VIII edycja Konkursu Lodołamacze pod Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Anny Komorowskiej ruszyła 16 kwietnia. Konkurs LODOŁAMACZE Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych skierowany jest do przedsiębiorców, którzy mają świadomość, iż prowadzenie biznesu nie tylko przynosi korzyści ich firmom, ale wiedzą, jak duże znaczenie w procesie rehabilitacji i integracji pełno- i niepełnosprawnych ma praca.

LODOŁAMACZE to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jednocześnie pokazują, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy. Pragniemy, by idea Konkursu zainteresowała również tych pracodawców, którzy z problematyką zatrudniania osób niepełnoprawnych jeszcze się nie zetknęli, by poprzez wymianę doświadczeń mogli się przekonać, że osoby z niepełnosprawnością są wspaniałymi pracownikami, zaangażowanymi w sprawy firmy.

Etapy Konkursu

Konkurs, podobnie jak w latach ubiegłych, składa się z dwóch etapów:

Regionalnego i Centralnego. W pierwszym etapie niezależne Kapituły, na podstawie nadesłanych materiałów, dokonają analizy i wyłonią finalistów regionalnych. Zwycięzcy I Etapu automatycznie przechodzą do Centralnego Etapu Konkursu, w którym Kapituła wyłoni ogólnopolskich Lodołamaczy 2013. Gala Centralna Konkursu LODOŁAMACZE 2013 odbędzie się 26 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Formularze zgłoszeniowe na stronie www.lodolamacze.info.pl ,które należy przesłać do dnia 31 lipca 2013 r.

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.