Rock and Beer Fest

12-01-2018

Rock and Beer Fest

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na drugą odsłonę owianego legendami z poprzedniej edycji festiwalu ROCK and BEER Fest. w Sulęcinie, imprezy przygotowanej z rozmachem równym tym najsłynniejszym, które odbywają się letnią porą w plenerach. Rock and Beer Fest., to największa impreza w regionie, organizowana w pomieszczeniu zamkniętym i pierwsza tak duża w noworocznym kalendarzu wydarzeń.

Dwa dni, dwie sceny, dwa lokale handlowe, Piwna Rewolucja z ponad setką gatunków piw, sympozja, konferencje, pokazy, prelekcje, wystawy i konkurs muzyczny. Wszystko to w murach Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, który na te dwa dni zamienia się w potężny obiekt festiwalowy, gotów pomieścić w sumie bez mała tysięczną rzeszę fanów najlepszego polskiego rock'n'rolla oraz specjalnie wyselekcjonowanych piw „kraftowych" z całego kraju i nie tylko. Czeka nas prawdziwa uczta dla koneserów dobrego grania i złocistego trunku!
Rock and Beer Fest 2018 - edycja II.
* 18. Alkohol TYLKO DLA pełnoletnich!

Data: 09-10.02.2018 Godz. 18:00 (pt.) / 16:00 (sb.)

Bilety (uwaga, nowe ceny!)
- jednodniowy, piątek 09.02.2018: 20,00 zł
- jednodniowy, sobota 10.02.2018: 40,00 zł
- karnet dwudniowy (przedsprzedaż): 50,00 zł
- karnet VIP (przedsprzedaż): 99,00 zł
Przedsprzedaż:
- sekretariat SOK, Biblioteka Publiczna, http://ubulkaklub.8merch.com/karnet_rock_and_beer_fest_w_sulecinie-id15514,
rezerwacje SMS: +48 509 996 390

------
W przedsprzedaży dostępne tylko karnety (zwykły oraz VIP).
Bilety jednodniowe dostępne będą w kasie przed koncertami.
Przy rezerwacji / zakupie karnetu VIP prosimy o podanie rozmiarówki t-shirt (D- damska / M- męska, np. D:XL - damska w rozmiarze XL), w innym przypadku wybór będzie możliwy tylko spośród rozmiarów dostępnych w sklepiku festiwalowym.
Po potwierdzeniu rezerwacji prosimy wysłać e-mail z nazwiskiem i rozmiarami na adres: ubulkaklub@gmail.com
------
Karnet VIP zawiera: Identyfikator festiwalowy VIP z upoważnieniem wstępu na wszystkie wydarzenia koncertowe i towarzyszące, wstęp na strefę backstage wraz z afterparty, wydzielony sektor miejsc siedzących na trybunach VIP, udział w prelekcji „Piwna Rewolucja" + piwo gratis, zestaw gadżetów + T-Shirt festiwalowy.

Koncerty: Konkurs LDR (regulamin dostępny poniżej i u organizatorów), Podróbka, Urząd Bezpieczeństwa, Emerjod, PÜDELSI, CHŁOPCY Z PLACU BRONI, ATRAKCYJNY KAZIMIERZ.

Program imprezy:
Piątek 09.02.2018
18:00 Konkurs zespołów LDR cz.1: kwalifikacje Wake Up and Live / Woodstock Ukraine
(Klub u Bulka): https://web.facebook.com/events/2069849446635403/
20:00 Koncerty: Podróbka, Urząd Bezpieczeństwa, PÜDELSI
(Sala Widowiskowo-Konferencyjna)
20:30 Otwarcie wystawy: Sztuka Igłą Malowana - wystawa fotografii prac Cezarego Soszyńskiego
ze studia tatuażu VIKING (Zielona Góra)
18:00 - 24:00 Piwna Rewolucja
18:00 - 24:00 Klub u Bulka

Sobota 10.02.2018
16:00 Forum Lubuskie Dobrze Rockuje
(Biblioteka Publiczna)*
17:00 Piwna Rewolucja - prelekcja
18:00 Konferencja prasowa
(Biblioteka Publiczna)*
18:30 Konkurs zespołów LDR cz.2: kwalifikacje Wake Up and Live / Woodstock Ukraine
(Klub u Bulka): https://web.facebook.com/events/2069849446635403/
20:30 Koncerty: Emerjod, CHŁOPCY Z PLACU BRONI, ATRAKCYJNY KAZIMIERZ
(Sala Widowiskowo-Konferencyjna)
16:00 - 01:00 Piwna Rewolucja
23:00 - 02:00 Afterparty VIP
(Klub u Bulka)*
* wstęp tylko z identyfikatorem

Zapraszamy!!

Więcej informacji na stronie: http://soksulecin.pl/rock-beer-fest-sok-sulecin-09-10-02-2018/

Kontakt: ubulkaklub@gmail.com / soksulecin@gmail.com / tel. +48 509 996 390 (Jacek) lub +48 608 297 629 (Jurek)

Źródło: SOK

rock_and_beer_plakat_poprawiony_960

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.