Kino objazdowe w SOK

08-01-2018

Kino objazdowe w SOK

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza na kolejne projekcje filmowe. Tym razem zaprezentujemy następujące produkcje filmowe:

PADDINGTON 2 - film animowany dla dzieci produkcji Brytyjsko-francuskiej - 2017.

EXTERMINATOR. GOTOWI NA WSZYSTKO. - polska komedia - rok produkcji 2017.

KINO OBJAZDOWE w SOK
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
DATA: 24.01.2018 (środa)

PADDINGTON 2 Komedia, familijny, przygodowy.
Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę.

Godzina projekcji: 16:30
Ceny biletów:
grupa zorganizowana* 12 zł + mała paczka popcornu
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

EXTERMINATOR. GOTOWI NA WSZYSTKO. Piątka przyjaciół postanawia reaktywować swój dawny zespół o nazwie Exterminator. Pani burmistrz obiecuje im w tym pomóc dając dotację

Godzina projekcji: 18:30
Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

* Grupa zorganizowana = min. 15 osób
Rezerwacja internetowa od linkiem - http://www.film.opole.pl/
Więcej informacji pod nr tel. 95 755 24 77

Źródło: SOK

opolskie_kino_objazdowe_styczen_2018_960

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.