Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Aktualności

Jubileusz Domu Pomocy Społecznej w Tursku

27-11-2017

Jubileusz Domu Pomocy Społecznej w Tursku
21 listopada br odbyło się uroczyste spotkanie związane z Jubileuszem 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Tursku oraz Dniem Pracownika Socjalnego. W spotkaniu udział wzięli podopieczni oraz pracownicy DPS, a także zaproszeni goście: poseł Jacek Kurzępa, w imieniu wojewody p. Magdalena Dziadas, Starosta Sulęciński Adam Basiński, Wicestarosta Tomasz Prozorowicz, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś,
Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, z-ca burmistrza Iwona Walczak, dyrektor OPS Andrzej Stefan Żelechowski, kierownik PCPR Joanna Różańska oraz dyrektor Domu Dziecka Natalia Wójcik. Spotkanie pełne było wzruszeń, wspomnień oraz ciepłych słów i podziękowań skierowanych do Podopiecznych Domu oraz Pracowników DPS za zaangażowanie w życie „Turskiego Domu". Dyrektor Alina Konopko - Żelechowska wyróżniła najdłużej zatrudnionych pracowników, dziękując tym samym za ciężką pracę i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Uroczystość umilił występ zaprzyjaźnionych wokalistek, które zaprezentowały się w pięknych polskich utworach.

 

Galeria

OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta