Jubileusz Domu Pomocy Społecznej w Tursku

27-11-2017

Jubileusz Domu Pomocy Społecznej w Tursku
21 listopada br odbyło się uroczyste spotkanie związane z Jubileuszem 30-lecia Domu Pomocy Społecznej w Tursku oraz Dniem Pracownika Socjalnego. W spotkaniu udział wzięli podopieczni oraz pracownicy DPS, a także zaproszeni goście: poseł Jacek Kurzępa, w imieniu wojewody p. Magdalena Dziadas, Starosta Sulęciński Adam Basiński, Wicestarosta Tomasz Prozorowicz, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Dąbroś,
Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, z-ca burmistrza Iwona Walczak, dyrektor OPS Andrzej Stefan Żelechowski, kierownik PCPR Joanna Różańska oraz dyrektor Domu Dziecka Natalia Wójcik. Spotkanie pełne było wzruszeń, wspomnień oraz ciepłych słów i podziękowań skierowanych do Podopiecznych Domu oraz Pracowników DPS za zaangażowanie w życie „Turskiego Domu". Dyrektor Alina Konopko - Żelechowska wyróżniła najdłużej zatrudnionych pracowników, dziękując tym samym za ciężką pracę i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Uroczystość umilił występ zaprzyjaźnionych wokalistek, które zaprezentowały się w pięknych polskich utworach.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.