Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 w Zespole Szkó Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sul璚inie rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw „Modernizacja kszta販enia zawodowego w Powiecie Sul璚i雟kim"

Najnowsze aktualno軼i

Wiadomo軼i dnia

Podana aktualno嗆 nie istnieje

OGΜSZENIA

Opieka wytchnieniowa-edycja2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sul璚inie, w zwi您ku z zamiarem przyst徙ienia do Programu pn. „Opieka wytchnieniowa"- edycja 2019, og這szonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Spo貫cznej, poszukuje psychologa/terapeut, piel璕niarza/rehabilitanta i dietetyka.
SPRAWY SPOΒCZNE

Nocna i 鈍i徠eczna opieka zdrowotna

Informujemy, 瞠 z dniem 1 pa寮ziernika 2017 r. 鈍iadczenia w zakresie nocnej i 鈍i徠ecznej opieki zdrowotnej b璠 udzielane przez podmioty zawarte w za陰czonej tabeli.

Wydzia Budownictwa i Ochrony 字odowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obs逝ga klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony 字odowiska b璠zie odbywa si wg poni窺zego harmonogramu:

Poniedzia貫k 8.00-17.00
字oda -------------
Pi徠ek 7.30-14.30

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta