ŚWIĘTO POWIATU - PROGRAM

13-05-2013

ŚWIĘTO POWIATU -  PROGRAM

Szanowni mieszkańcy powiatu sulęcińskiego

Mam zaszczyt zaprosił wszystkich na święto naszego powiatu, które odbędzie się 8 czerwca w Wędrzynie.

Przygotowaliśmy na ten dzień wiele atrakcji i wierzę, że podczas trwania imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Staraliśmy się, aby ten dzień był wyjątkowy i przyniósł ze sobą miłe wrażenia, a w przyszłości wspomnienia. Wkrótce ukarzą się w naszym powiecie plakaty informujące o programie. Dzisiaj wychodzimy naprzeciw i już teraz możecie Państwo zapoznać się ze szczegółowym programem. Wierzę, że po zapoznaniu się z naszą ofertą będą Państwo mieli czas na wybranie swoich ulubionych wykonawców, konkursów, stoisk, sprzętu, bloku sportowego czy skorzystania ze wszystkich punktów programu.

Dariusz Ejchart

Starosta Sulęciński

Konkurs na stanowisko Dyrektora DPS w Tursku

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Szczegóły ogłoszenia:

DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa pokrytej wodami jeziora Kręcko.

Konkurs na stanowisko Dyrektora I LO w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w  Sulęcinie.