Walka " O Puchar Starosty Sulęcińskiego"

05-09-2017

Walka
2 września w hali I LO w Sulęcinie odbył się Turniej Siatkarski „O puchar Starosty Sulęcińskiego". W turnieju wzięły udział trzy drużyny Olimpia Sulęcin, Orzeł Międzyrzecz oraz Chrobry Głogów.
Pierwszy mecz w systemie trzysetowym rozegrała Olimpia Sulęcin z Orłem Międzyrzecz, wygrywając 3:0 (25:17, 25:21, 25:17). Po tym meczu Wicestarosta Sulęciński Tomasz Prozorowicz oficjalnie rozpoczął Turniej. Następny mecz rozegrał się pomiędzy drużyną Orzeł Międzyrzecz, a Chrobry Głogów z wynikiem 2:1 (20:25, 25:18, 25:18). Aby wygrać Turniej Olimpii  Sulęcin wystarczyła wygrana jednego seta. Ostatecznie w tym starciu Chrobry Głogów pokonał Olimpię Sulęcin 2:1 (25:18, 25:27, 19:25). Mimo przegranej Puchar Starosty trafił do Olimpii Sulęcin.

Tabela końcowa turnieju:
1. Olimpia Sulęcin 4:2
2. Chrobry Głogów 3:3
3. Orzeł Międzyrzecz 2:4

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.