W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Koncert Charytatywny dla Krzyśka

07-07-2017

Koncert Charytatywny dla Krzyśka

Dnia 16.07.2017 r., o godzinie 16:00, w Sulecińskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny, którego celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie Krzysztofa Krawca.

Krzysiek to siedemnastolatek, u którego zdiagnozowano glejaka, czyli nowotwór mózgu. Wymaga on operacji i leczenia, których koszt przekracza mozliwości finansowe jego rodziny. Koncert oraz cała akcja pomocy dla Krzyśka są organizowane przy współpracy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Glisno, instruktorów i harcerzy Hufca ZHP Sulęcin oraz ludzi, którzy wiedzą jak ważna jest pomoc w trudnej sytuacji. W związku z powyższym prosimy o wsparcie naszego przedsięwzięcia w każdy możliwy sposób, bo nie ma wartości wiekszej nioz ludzkie życie. W tym celu Sowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Glisno utworzyło konto bankowe, na które można przekazywać środki finansowe na leczenie Krzysztofa Krawca: 77 8369 0008 0051 6572 2000 0020. Osobami do kontaktu w powyższej sprawie są:

Artur Pawlik 669 358 905
Karina Apanowicz 514 572 762
Małgorzata Kuzajewska - Moskwa 512 183 165

Zapraszamy do udziału w koncercie.

CHORĄGIEW ZIEMI LUBUSKIEJ
Związku Harcerstwa Polskiego
Hufiec ZHP Sulęcin

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie. Pani Jolanta Zabłocka spełniła wymagania formalne zamieszczone w ogłoszeniu Starosty Sulęcińskiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarządzenie Nr 16/2018 w sprawie ogłoszenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie oraz powołania komisji konkursowej i określenia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikające z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

Konsultacje Społeczne

W dniu 3 października br. zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu Współpracy Powiatu Sulęcińskiego w roku 2018 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietna 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Konsultacje przeprowadzone zostały w trybie Uchwały Nr 132/306/17 Zarządu Powiatu Sulęcińskiego z dnia 25 września 2017 r. W wyniku konsultacji nie zgłoszono żadnych propozycji zmian do projektu Programu.

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Dyżury pracowników Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności dla mieszkańców Powiatu Sulęcińskiego w Sulęcinie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dyżury w godzinach 08:30 - 15:00
styczeń : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecień: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania świadczeń w Gorzowie Wielkopolskim.