Festiwal Michaliny Wisłockiej

Organizatorzy zapraszają na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Przedszkolaki z wizytą w Starostwie Powiatowym

14-06-2017

Przedszkolaki z wizytą w Starostwie Powiatowym

13 czerwca br. to dzień, który na długo pozostanie w pamięci pracowników Starostwa Powiatowego w Sulęcinie, a to ze względu na wizytę wyjątkowych gości, którymi były dzieci z Przedszkola nr 2 im. Małych Odkrywców. Przedszkolaki w swoim biurze przywitał Starosta Adam Basiński wraz z Wicestarostą Tomaszem Prozorowiczem.

Starosta wręczył Przedszkolakom cukierki i opowiedział, na czym polega jego praca, natomiast Wicestarosta przeczytał dzieciom bajkę o „Kaczce Dziwaczce", którą maluchy śpiewająco dokończyły. Panowie Starostowie nie kryli zdumienia. Kolejnym etapem wizyty było zwiedzanie poszczególnych Wydziałów Starostwa Powiatowego, w których Naczelnicy, po krótce opowiedzieli Przedszkolakom, jakie sprawy mogą tu załatwić np.: ich rodzice. Zwiedzaniu towarzyszyły liczne okrzyki radości i zachwytu. Jednak największe wrażenie na dzieciach zrobiło przybijanie pieczątek w biurze podawczym oraz „obrotowa" szafa, w wydziale geodezji, gdzie gromadzone są różne dokumenty. Przedszkolaki przez chwile mogły poczuć się jak za sterem okrętu. Na koniec spotkania Naczelnik Wydziału Komunikacji Adrianna Banak, zadała dzieciom pytania dotyczące kwestii bezpieczeństwa na drodze, przypomniała numery alarmowe służb ratunkowych oraz opowiedziała jak postępować, w przypadku, gdy jesteśmy świadkami wypadku. Po odwiedzeniu wszystkich wydziałów dzieci bogatsze o podstawy wiedzy z zakresu działalności jednego z najważniejszych urzędów w mieście, wróciły do przedszkola.

Konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sulęcinie.

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.