"Coś z niczego" czyli wystawa w "Turskim Domu"

14-06-2017

,, Wszyscy mamy jakieś talenty, wystarczy je tylko odkryć i razem możemy stworzyć cuda".
Nasi mieszkańcy poraz kolejny udowodnili, że są wszechstronnie uzdolnieni. Pod czujnym okiem terapeutów Teresy i Łukasza udało się wydobyć kolejne talenty plastyczne i stolarskie.
Jak sama nazwa wystawy wskazuje, tym razem zrobiliśmy coś z niczego, a mianowicie stare nieużywane, drewniane meble oraz skrzynki na warzywa przeszły prawdziwa metamorfozę. Odrestaurowane zamieniły się w iście magiczne meble. Tematem przewodnim naszych prac były pory roku, lecz fantazja poniosła nas jeszcze dalej. Męska część załogi, artystów specjalizowała się w pracach stolarskich, a kobieca w ozdabianiu naszych mebli. Nasze poczynania zakończyły się wystawą, którą podziwiali licznie zgromadzeni mieszkańcy i pracownicy Turskiego Domu. Z pewnością na kolejne wystawy nie będziemy długo czekać, ponieważ zapału i uzdolnionych artystów w naszym DPSie nie brakuje.

DPS

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.