Festiwal Michaliny Wisłockiej

Organizatorzy zapraszają na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach.

Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Wiadomości dnia

17-05-2017

Festiwal Michaliny Wisłockiej

Będzie to pierwsze takie wydarzenie, poświęcone dr Michalinie Wisłockiej. Uznana seksuolożka, ikona wielu ginekologów i położników zmieniła sposób myślenia milionów Polaków, doprowadziła do tego, że zaczęliśmy rozmawiać o pewnych, ważnych sprawach, komentować tematy seksu, miłości, zachowań, które były tematami tabu. W latach 50-tych Lubniewice oczarowały Michalinę Wisłocką, tu poznała Jerzego, marynarza, dzięki któremu zaczęła pisać książkę „Sztuka kochania". Legendarny poradnik zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce. Po raz pierwszy wydany został w 1976 roku i został sprzedany w ponad 7 mln nakładzie. Festiwal Michaliny Wisłockiej jest pokłosiem wydarzeń, które dzieją się nieustannie od 2011 roku w Lubniewicach.
W programie:
Koncerty: Krzysztof Daukszewicz, Ania Dąbrowska, Marysia Sadowska;
Spektakl: Teatr im. Juliusza Osterwy „Paryż i Ty";
Pokaz filmu „Sztuka Kochania";
spotkania z artystami, twórcami filmu, lekarzami, porady zdrowotne, debaty o zdrowiu, panele dyskusyjne, animacje dla dzieci, warsztaty muzyczne, plener malarski, ognisko i wiele innych atrakcji.
Wsród zaproszonych gości m.nin.: Olin Gutowski,, Violetta Ozminkowski, Magdalena Boczarska, ksiądz Arkadiusz Nowak, dr Beata Wróbel, prof. Tatiana Rongińska, dr hab. Janusz Leon Wiśniewski, Hanna Bakuła, Jadwiga Wolaszkiewicz, Ryszard Piotrowicz, Grażyna Walkowiak, Małgorzata Kownacka, prof. Zbigniew Izdebski.

Zapraszają Organizatorzy: Gmina Lubniewice, Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą w Lubniewicach, Uniwersytet Zielonogórski
Partnerzy: Uniwersytet Warszawski, Polpharma

obraz_1_919

Konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sulęcinie

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sulęcinie.

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.