UWAGA!Nowe numery kont

Aktualne numery rachunków bankowych:
    Rachunek dochodów Starostwa:
    25 8369 0008 7109 1822 2000 0020
    Rachunek dochodów Skarbu Państwa:
    54 8369 0008 7109 1822 2000 0080
    Rachunek obsługi sum depozytowych:
    33 8369 0008 7109 1822 2000 0070
Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Wielkanocne sukcesy ZSLiZ

18-04-2017

Wielkanocne sukcesy ZSLiZ

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie wziął udział w IX Polsko-Niemieckim Sulęcińskim Jarmarku Kogucim, który odbył się 9 kwietnia 2017 r. na sulęcińskim rynku.

Stoisko ZSLiZ zachwycało przepięknymi wielkanocnymi ozdobami, stroikami, smakowitymi ciasteczkami i babeczkami. W konkursie na najsmaczniejszy sernik wielkanocny, przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych wypiek- sernik chałwowy z musem malinowym i włoską bezą zajął I miejsce . Uznanie jury w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną i I miejsce zdobyła praca Darii Nowak z klasy I LO. Dyrektor szkoły Pani Grażyna Sobieraj podziękowała uczniom oraz nauczycielom za przygotowanie stoiska, za zaangażowanie oraz pogratulowała zdobytych wyróżnień, podkreślając, że kultywowanie świątecznych obyczajów i tradycji jest ważne i potrzebne. Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w jarmarku i poczuć atmosfery zbliżających się świąt przygotowaliśmy w szkole stoisko z przysmakami i ozdobami wykonanymi przez uczniów.
Wiktoria Hyża
Kl.II LOa

Galeria (zobacz wszystkie)

Konkurs na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulę...

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego LOGO Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

Szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli Wspólnot oraz Spółdzielni mieszkaniowych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przekazuj informacje o zagrożeniach występujących w Twojej okolicy !

Więcej w zalączeniu:

Dyżury aptek w 2017 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2017 roku.

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.