W naszym urz璠zie mo積a zap豉ci kart p豉tnicz i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania p豉tno軼i bezgotówkowych w administracji publicznej przy u篡ciu terminali p豉tniczych POS.
Scalanie grunt闚 - Ownice

Powiat Sul璚i雟ki realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

Scalanie grunt闚 - Kr瘼iny i cz窷 Krzeszyc

Powiat Sul璚i雟ki realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Kr瘼iny i cz窷ci Krzeszyc".

Nieodp豉tna pomoc prawna

Rozbudowa i wyposa瞠nie SOSW w Sul璚inie

Powiat Sul璚i雟ki informuje, 瞠 rozpocz皻o realizacj projektu pod nazw: „Rozbudowa i wyposa瞠nie Specjalnego O鈔odka Szkolno - Wychowawczego w Sul璚inie".

Aktualno軼i

安i皻o Szko造 w I LO

17-03-2017

安i皻o Szko造 w I LO

Tradycj naszej szko造 sta造 si obchody Dnia Patrona po陰czone z Dniem Otwartym, co te mia這 miejsce 14 marca 2017 roku. Ju od godziny 8.00 w naszej szkole s造cha by這 gwar dochodz帷y z korytarzy i mo積a by這 poczu aromat zapachu rozgrzewaj帷ego si grilla, czyli zwiastuny 安i皻a Szko造 rozpoczynaj帷ego si w I LO.

Wraz z pierwszym dzwonkiem uczniowie, nauczyciele oraz przyjaciele szko造 zebrali si w szkolnej auli, wspólnie wyczekuj帷 kolejnej ods這ny Szkolnego Turnieju Mickiewiczowskiego, w którym z humorem i powag przedstawiana jest posta naszego Patrona. Trzy serie pyta, przeplatane prezentacjami klas, wzbudzi造 we wszystkich uczestnikach du穎 pozytywnych emocji. By造 tak瞠 okazj do refleksji i zadumy.
Mieli鄉y mo磧iwo嗆 obejrzenia zilustrowanej wersji Wielkiej Improwizacji, a nast瘼nie w rytmach disco ws逝cha si w Inwokacj oraz spotka poet w s康zie i... na ringu! Pó幡iej na wielkim ekranie, gdzie dzi瘯i (nie)ukrytym talentom teatralnym i komputerowym naszych uczniów, niemal na 篡wo uczestniczyli鄉y w obrz璠zie dziadów.
Poziom konkurencji by wysoki i wyrównany, dlatego jury, w sk豉d którego wesz造: Przewodnicz帷a Komisji - pani Katarzyna Cyranowska, pani Anna Bednarz, uczennica Weronika Zwierzchowska oraz uczennica Ma貪orzata Pawlus, mia這 nie lada k這pot z wyborem zwyci瞛cy. Po burzliwej naradzie (nie)jednog這郾ie liderami Turnieju zostali uczniowie klasy II A. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i gratulacje.
Cz窷 oficjaln uroczysto軼i oko這 godziny 10.00 rozpocz掖 酥iewaj帷y duet Alicji Ciechociej oraz Karola Baszuka. Nast瘼nie Pani Dyrektor Aleksandra Jasicka oraz Pan Wicetarosta - Tomasz Prozorowicz wraz z przewodnicz帷 samorz康u - Zuzann Mor璕iel oraz jej zast瘼c - Sar Fahim, powitali zgromadzonych go軼i, w tym gimnazjalistów, grupy siatkarskie i trenerów.
Ta niecodzienna okazja do zaprezentowania murów liceum w jak瞠 huczny sposób, pozwoli豉 naszym go軼iom nie tylko zajrze w ka盥y zak徠ek szko造, ale równie porozmawia z nauczycielami oraz pozna swoich przysz造ch szkolnych kolegów!
W przyjaznej atmosferze gimnazjali軼i wzi瘭i udzia w warsztatach pierwszej pomocy, zapoznali si z histori Irlandii, zagrali w matematyczne 豉migówki, skosztowali 鈍ie篡ch, zdrowych kanapek oraz koktajli. Korzystaj帷 z alkogogli mogli przekona si, jakie problemy z koordynacj ruchow i w豉軼iwym postrzeganiem 鈍iata mo積a mie po spo篡ciu alkoholu. Mogli tak瞠 wzi望 udzia w do鈍iadczeniach chemicznych i fizycznych, zwiedzi klasy j瞛ykowe oraz obejrze prób inscenizacji dramatu "Tango" S豉womira Mro磬a. Nast瘼nie tanecznym krokiem go軼ie wraz z gospodarzami udali si na grilla, gdzie mieli mo磧iwo嗆 wymiany spostrze瞠 na temat szko造. Wszyscy zostali szczegó這wo zapoznani z ofert edukacyjn I Liceum Ogólnokszta販帷ego w Sul璚inie na rok 2017/18 oraz obejrzeli prezentacj, pokazuj帷 篡cie szko造.
Dzi瘯ujemy za mile sp璠zony wspólnie czas.
Kinga Wieczorek klasa III B

OGΜSZENIA

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sul璚inie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sul璚i雟ki powo豉 pani Jolant Zab這ck na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urz璠u Pracy w Sul璚inie. Pani Jolanta Zab這cka spe軟i豉 wymagania formalne zamieszczone w og這szeniu Starosty Sul璚i雟kiego z dnia 31 stycznia 2018 r. (zarz康zenie Nr 16/2018 w sprawie og這szenia konkursu na wolne kierownicze stanowisko urz璠nicze dyrektora Powiatowego Urz璠u Pracy w Sul璚inie oraz powo豉nia komisji konkursowej i okre郵enia regulaminu prac komisji konkursowej), wynikaj帷e z ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o pracownikach samorz康owych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1868 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.)

Konsultacje Spo貫czne

W dniu 3 pa寮ziernika br. zako鎍zy造 si konsultacje spo貫czne dotycz帷e projektu Programu Wspó逍racy Powiatu Sul璚i雟kiego w roku 2018 z organizacjami pozarz康owymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietna 2003 roku o dzia豉lno軼i po篡tku publicznego i o wolontariacie Konsultacje przeprowadzone zosta造 w trybie Uchwa造 Nr 132/306/17 Zarz康u Powiatu Sul璚i雟kiego z dnia 25 wrze郾ia 2017 r. W wyniku konsultacji nie zg這szono 瘸dnych propozycji zmian do projektu Programu.
SPRAWY SPOΒCZNE

Dy簑ry pracownik闚 Powiatowego Zespo逝 do Spraw Orzekania o Niepe軟osprawno軼i

Dy簑ry pracowników Powiatowego Zespo逝 do Spraw Orzekania o Niepe軟osprawno軼i dla mieszka鎍ów Powiatu Sul璚i雟kiego w Sul璚inie przy ul. Witosa 49 w okresie od stycznia do czerwca 2018r.

Dy簑ry w godzinach 08:30 - 15:00
stycze : 9 i 23
luty: 6 i 20
marzec: 6 i 20
kwiecie: 10 i 24
maj: 8 i 22
czerwiec: 5 i 19

Nocna i 鈍i徠eczna opieka zdrowotna

Informujemy, 瞠 z dniem 1 pa寮ziernika 2017 r. 鈍iadczenia w zakresie nocnej i 鈍i徠ecznej opieki zdrowotnej b璠 udzielane przez podmioty zawarte w za陰czonej tabeli. Na terenie województwa lubuskiego, zmianie ulegnie miejsce wykonywania 鈍iadcze w Gorzowie Wielkopolskim.

W sprawach skarg i wniosków przyjmuj interesantów:

STAROSTA SUL犴I垶KI
w poniedzia趾i od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I pi皻ro, pokój nr 210)

Przeczytaj za陰cznik z instrukcj internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

Zach璚amy Pa雟twa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta