Dzień Kobiet w I LO w Sulęcinie

13-03-2017

Dzień Kobiet w I LO w Sulęcinie „Kobieta jest arcydziełem wszechświata"
Gotthold Ephraim Lessing

8 marca to dzień, w którym szczególnie pamiętamy o wyjątkowości płci pięknej i mamy szansę podziękować jej za wszystko, w czym do tej pory nam pomagała.

Z racji tego, że I LO nie mogłoby, a wręcz nie wybaczyłoby sobie zignorowania okazji do okazania wdzięczności wszystkim kobietom w naszej szkole, samorząd uczniowski przygotował słodki prezent dla pani Dyrektor, grona pedagogicznego, pracowników oraz dla naszych wspaniałych uczennic. W tym wyjątkowym dniu, na trzeciej godzinie lekcyjnej, członkowie samorządu: Zuzanna Moręgiel, Oliwia Doruchowska, Sara Fahim, Emil Szablewski, Maciej Kowalski oraz Bartosz Majchrowski odwiedzili wszystkie gabinety, by wręczyć każdej kobiecie domowe, robione z miłością, babeczki. Pamiętaliśmy także o paniach pracujących w Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej oraz Bibliotece Pedagogicznej. Po złożeniu życzeń i ofiarowaniu podarków reszta dnia upłynęła w jeszcze lepszym niż zwykle nastroju.
Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom za to, że po prostu są!

Sara Fahim II b

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.