Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Wiadomości dnia

OBWIESZCZENIE STAROSTY SULĘCIŃSKIEGO

o wszczęciu na wniosek
Zarządu Powiatu, ul. Lipowa 18a, 69-200 Sulęcin
reprezentowanego przez pełnomocnika:

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w  przetargach na sprzedaż nieruchomości, które odbędą się w dniu 21 lipca 2016r.

PROGRAM ROZWOJU POWIATU SULĘCIŃSKIEGO

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłasz, iż uchwałą nr XXIII/124/16 z dnia 31 maja 2016 r. przyjął Program Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do roku 2020 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko Programu Rozwoju Powiatu Sulęcińskiego do roku 2020

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.