Możesz studiować w Sulęcinie

W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i przedszkoli z Powiatu Sulęcińskiego, z przedstawicielami Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie. KLIKNIJ NA BANER.

Wiadomości dnia

Konsultacje społeczne

W dniach 28 września - 12 października 2016 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu współpracy w roku 2017 Powiatu Sulęcińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

ZAWIADOMIENIE O WSZCZĘCIU Z URZĘDU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO W SPRAWIE GLEBOZNAWCZEJ ...

Poniżej do pobrania :

„ZAWIADOMIENIE O WSZCZĘCIU Z URZĘDU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO W SPRAWIE GLEBOZNAWCZEJ KLASYFIKACJI GRUNTÓW OBRĘBU KRĘPINY I CZĘŚĆ KRZESZYC, GMINA KRZESZYCE, OBJĘTYCH POSTĘPOWANIEM SCALENIOWYM NA PODSTAWIE POSTANOWIENIA STAROSTY SULĘCIŃSKIEGO GK.6832.1.2016.TKlu Z DNIA 4 SIERPNIA 2016 r."

„ZAWIADOMIENIE O WSZCZĘCIU Z URZĘDU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO W SPRAWIE GLEBOZNAWCZEJ KLASYFIKACJI GRUNTÓW OBRĘBU OWNICE, GMINA SŁOŃSK, OBJĘTYCH POSTĘPOWANIEM SCALENIOWYM NA PODSTAWIE POSTANOWIENIA STAROSTY SULĘCIŃSKIEGO GK.6832.2.2016.TKlu Z DNIA 4 SIERPNIA 2016 r.

OBWIESZCZENIE STAROSTY SULĘCIŃSKIEGO

o wszczęciu na wniosek
Zarządu Powiatu, ul. Lipowa 18a, 69-200 Sulęcin
reprezentowanego przez pełnomocnika:

"Aktywnie po integrację"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na integracyjny rajd i turniej gier planszowych "Grzybobranie i inne granie".

Plakat w załączeniu

"Integracja niepełnosprawnych - możliwości i szanse"

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie zapraszają na wojewódzką konferencję metodyczną "Integracja niepełnosprawnch - możliwości i szanse", która odbędzie się 03.11.2016 r. w Ośrodoku Kormoran w Sulęcinie.

Czytaj załącznik.

Ogłoszenie Starosty Sulęcińskiego

Starosta Sulęciński ogłasza nabór kandydatów w celu uzupełnienia składu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj załącznik.

Dyżury aptek w 2016 roku

W załączniku uchwała Rady Powiatu w sprawie rozkładu godzin pracy aptek w Powiecie Sulęcińskim w 2016 roku.

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w referacie komunikacji.